Postanowienia ogólne

Strona Internetowa ZdrowieKoralowe.pl obsługiwana jest przez Niezależnego Dystrybutora Coral Club International Oleksija Zalizetskiego, zwanego dalej ZdrowieKoralowe.pl

Wszystkie przesyłki realizowane są przez Centralne Biuro Wysyłkowe za pomocą DPD i GLS.

Produkty opisane na stronie ZdrowieKoralowe.pl nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte w portalu ZdrowieKoralowe.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody profilaktyki oczyszczania organizmu należy skonsultować ze specjalistą lub lekarzem medycyny naturalnej.

Postanowienia końcowe

ZdrowieKoralowe.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych".

Wypełnienie formularza z danymi Użytkownika równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji zamówienia. Dane osobowe Użytkownika będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu zakupu i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Państwa dane osobowe będą przechowywane w bazie danych strony internetowej i wykorzystane z przeznaczeniem. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, przekazanych administratorom niniejszej strony internetowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją za pośrednictwem formularza zwrotnego.

INFORMACJE DODATKOWE

Cookies — małe pliki tekstowe, które są przechowywane na komputerze użytkownika dla celów sprawozdawczości. Możemy użyć tego pliku, gdy powrócą Państwo na stronę internetową, w celu identyfikacji i zapewnienia wygodniejszego korzystania ze strony internetowej. Nasze pliki nie zawierają danych osobowych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty kredytowej. Możemy zezwolić osobom trzecim na korzystanie z plików tekstowych znajdujących się na stronie internetowej, nie kontrolując ich zawartości. Przeglądarki internetowe pozwalają na usunięcie dotychczasowych wiadomości tekstowych z dysku twardego, blokowaniе ich i/lub powiadamianie, kiedy strona internetowa chce ponownie wykorzystać pliki tekstowe. Jeśli zablokowali Państwo cookies w swojej przeglądarce, prosimy pamiętać o tym, że nie będą mogli Państwo skorzystać ze wszystkich możliwości wykorzystania niniejszej strony internetowej.

Linki do innych stron

Strona internetowa naszej firmy może zawierać linki do innych stron internetowych, utworzonych i zarządzanych przez osoby trzecie, nad którymi nie mamy żadnej kontroli. Wszelkie informacje udostępnione stronom internetowym osób trzecich, mogą zostać wykorzystane przez te strony internetowe do własnych celów. Zalecamy, upewnić się wcześniej czy te strony internetowe są bezpieczne, a dopiero po tym przekazywać jakiekolwiek informacje ich operatorom. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za zawartość, działania i politykę obcych stron internetowych. Zamieszczenie linków do tych stron w żaden sposób nie wskazuje na to, że w pełni zgadzamy się z ich treścią, działaniami lub polityką bezpieczeństwa.