Suplementy

Niewątpliwie kluczem do zachowania dobrego zdrowia jest zrównoważona dieta oraz regularna aktywność fizyczna. Jednak szybkie tempo życia i stres sprawiają, że regularnie doświadczamy osłabienia, przemęczenia, bezsenności, kłopotów z koncentracją i niedoborów witamin. Jak pomóc swojemu organizmowi zachować równowagę? Należy sięgnąć po sprawdzone i skuteczne środki – suplementy diety od Coral Club.

Czym są suplementy diety i jak je stosować?

Ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia z 25 sierpnia 2006 r. definiuje suplement jako produkt złożony z substancji odżywczych i uzupełniający normalne odżywianie. Suplementy zawierają  skoncentrowane źródło witamin, minerałów i innych substancji poprawiających funkcjonowanie organizmu. Produkty występują w postaci tabletek, kapsułek, płynu lub proszku.

Profesjonalne suplementy diety od Coral Club

W Coral Club wierzymy, że czas poświęcony zdrowiu jest bezcenny, a troska o ciało powinna zacząć się tu i teraz. W trosce o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów w USA zostały opracowane certyfikowane suplementy diety, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na terytorium Polski. Wszystkie nasze produkty zostały opracowywane we współpracy ze specjalistami z zakresu biotechnologii, dietetyki i żywienia oraz farmacji. Poddawane są nieustannie rygorystycznym testom i tylko te, które osiągną w 100% pozytywne wyniki trafiają do naszego sklepu. Suplementy od Coral Club nie zawierają chemicznych substancji dodatkowych takich jak sztuczne barwniki czy konserwanty. W skład naszych produktów wchodzą specjalnie wyselekcjonowane, najwyższej jakości składniki naturalnego pochodzenia. Zaufało nam już ponad 40 000 klientów!

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie

W ofercie Coral Club znajduje się szeroka gama produktów z różnych kategorii. Naszym klientom proponujemy sześć profesjonalnie przygotowanych programów suplementacji: profilaktyczną kurację przeciwpasożytniczą, program przeciwwirusowy, przeciwwirusowy program dedykowany dzieciom w wieku od 3 do 7 lat, kurację oczyszczającą organizm, suplementy wspomagające nawodnienie ciała oraz kurację zwiększającą odporność na zachorowania. Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci dobrać produkty dostosowane do Twoich potrzeb. Coral Club – to, co najlepsze dla Ciebie.

Wyświetlanie 1–12 z 146 wyników