Program: nawodnić organizm

Program Nawodnić organizm składa się z zestawu suplementów diety Coral Club Hydra Max Pack.

Zestaw Hydra Max Pack zawiera: 
Coral-mine 30 saszetek
H-500  60 kapsułek
HydraCel w kroplach 60 ml.

1. Coral-Mine  (3×10 saszetek)

Naturalne minerały z koralowca / Suplement diety
Coral –mine to mineralna kompozycja z koralowca sango, wyprodukowana w Japonii, produkt jest naturalny, niskomineralny, kwasowo-zasadowy, zmienia około dziesięciu parametrów wody pitnej.
Dzięki niemu woda bardzo dobrze się wchłania przez nasze komórki, a organizm otrzymuje potrzebną dawkę naturalnych minerałów.

Składniki

2 saszetki

(zalecana porcja dzienna)

Proszek ze skamieliny koralowca Scleractina, w tym:

1990 mg

Wapń

174 mg (21,8% RWS*)

Magnez

56 mg (15% RWS*)

Sód

18,8 mg

Składniki: Proszek ze skamieliny koralowca Scleractina, regulator kwasowości – kwas L-askorbinowy. Zalecane spożycie: umieścić 1 saszetkę w 1 litrze wody.
Jak stosować Coral-Mine:
Umieścić nie rozrywając 1 saszetkę w 1-1,5L wody.  Zalecane jest skorzystanie z wody butelkowanej niegazowanej lub filtrowanej. Po 5 minutach woda jest gotowa do spożycia. Przygotowaną w ten sposób wodę należy zużyć w ciągu dnia 30 min przed jedzeniem i 1,5 godz. po jedzeniu.

2. H-500 (60 kapsułek) / Suplement diety

H minus 500 to potężny  przeciwutleniacz, suplement diety, który odkwasza organizm, nadaje energii, szybko regeneruje po fizycznych wysiłkach, obniża kwas mlekowy i odprowadza go z mięśni, reguluje poziom minerałów w organiźmie, zwiększa wytrzymałość człowieka podczas każdej aktywności fizycznej czy też ciężkiej pracy. I to wszystko na poziomie komórkowym.

Składniki

2 kapsułki (zalecana porcja dzienna)
Cytrynian magnezu

208 mg

Cytrynian potasu

208 mg

Askorbinian potasu

112 mg

Boran sodu

42 mg

Dwutlenek krzemu (krzemionka)

30 mg

Składniki: cytrynian magnezu, cytrynian potasu, żelatyna, askorbinian potasu, boran sodu, dwutlenek krzemu, woda.

Jak stosować H-500:

1 kapsułka dwa razy dziennie, popić szklanką (250 ml) niegazowanej wody. Przyjmować rano i późnym popołudniem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

3. Hydra Cel / 60 ml

Dodatek do uzdatniania wody. Produkt neutralizuje chlorek, zmniejsza powierzchniowe napięcie wody. Koloidalna baza do budowy kryształów mineralnych to źródło naładowanych ujemnie jonów. Powstający na kryształach ładunek elektryczny zmienia właściwości wody. Działając jak drobne magnesy, jony przyciągają do swojej powierzchni cząsteczki wody i tworzą ciekłe kryształy. Jedna dawka (8 kropli) zawiera: wodę oczyszczoną, tlenek krzemu, węglan potasu, siarczan magnezu, wodorotlenek potasu, olej słonecznikowy.

Jak stosować HydraCel:
8 kropli (połowa łyżeczki do herbaty) na 250 ml wody.

Zamówić cały zestaw HydraMax Pack można u nas na stronie albo tel +48783893588. Zapraszamy!

Wideo o produkcie:

Program: nawodnić organizm zdrowiekoralowe wideo