Program: oczyszczanie organizmu.

Program Oczyszczania organizmu składa się z suplementów Coral Club:

Program Colo-vada Plus
Coral-Mine (30 saszetek)

1 saszetka na 1,5L wody niegazowanej, pić w ciągu dnia (30 min przed jedzeniem, 1,5 godz. po jedzeniu).
14 dni przed stosowaniem programu Colo-Vada
14 dni w ciągu stosowania programu Colo-Vada

Najczęściej człowiek cierpi nie na jedną, a kilka chorób przewlekłych, które są ze sobą powiązane. Większość zachorowań w ten czy inny sposób dotyka układów wydzielniczych organizmu: oddechowego, limfatycznego, trawiennego, moczowego, włączając skórę. Jeżeli w organizmie zaburzona zostaje praca choćby jednego z tych układów, wówczas zaburzenia te mają miejsce również w pozostałych organach i układach. Jedynym sposobem, aby pomóc organizmowi uporać się z tym, jest jednoczesne oczyszczanie wszystkich układów wydzielniczych.
Zanieczyszczenia ekologiczne środowiska zewnętrznego i, w konsekwencji, wewnętrzne zanieczyszczenie całego organizmu. Wiele zachorowań uznawanych jest obecnie za choroby o podłożu ekologicznym.
Niejakościowa, niepełnowartościowa, chemicznie przetworzona żywność bez enzymów, z konserwantami, stabilizatorami, barwnikami, substancjami spulchniającymi i in. Problemem numer jeden na świecie są „szkodliwe produkty”.
Napoje, które mają szkodliwy wpływ na organizm: musujące, gazowane, aromatyzowane, sztuczne. Praktycznie odzwyczailiśmy się od picia czystej wody. Ponad 50 % chorób związanych jest z takimi czy innymi zaburzeniami bilansu wodnego i homeostazy (stałości wewnętrznej organizmu).
Przewlekłe infekcje pasożytnicze, grzybicze, wirusowe, bakteryjne, np. helmintozy, lambliozy, opistorchozy (wywoływane przez Opisthorchis viverrini) i in.
Dysbakteriozy i zaburzenia bilansu mineralno-witaminowego, które również są związane z wyżej wymienionymi przyczynami. Zamyka się błędne koło, które warunkuje i nasila przebieg i bez tego dużej ilości przewlekłych chorób.

MECHANIZMY REGENERACJI PRACY UKŁADÓW WYDZIELNICZYCH

Jedną z najprostszych, skutecznych i bezpiecznych metod jest stosowanie kompleksu roślinnego PROGRAM 2 COLO-VADA PLUS, opracowanego przez kanadyjskiego terapeutę żywieniowego Alberta Zerr’a. Ten trzy etapowy program opracowany został w oparciu o klasyczną regułę. Program został poddany próbie czasu i udowodnił swoją wysoką skuteczność.

Okres przygotowawczy (7 dni) skierowany jest na uwolnienie organizmu od pasożytów, pierwotniaków, na mechaniczne oczyszczanie i łagodną detoksykację z jednoczesnym utrzymaniem bilansu witamin, minerałów i przyjaznych bakterii.

Drugi etap to czterodniowa głodówka z przyjmowaniem sorbentów. Skuteczność krótkotrwałej głodówki jest uznaną metodą, a stosowanie sorbentów z białej glinki powoduje, że proces ten jest jeszcze bardziej skuteczny.

Trzeci etap to klasyczna metoda, skierowana na optymalną odnowę metabolizmu i harmonizację funkcji organizmu. Program zawiera w 100% naturalne składniki, które znakomicie udowodniły swoją skuteczność na przestrzeni ponad 30 lat.

Podczas oczyszczania organizmu należy zwiększyć spożycie wody do 2-3 litrów na dzień, stosując czystą, strukturyzowaną wodę koralową o ujemnym napięciu powierzchniowym z minerałami alkalicznymi. Jest to szczególnie ważne podczas stosowania programu na etapie głodówki (drugi etap).

Należy utrzymywać optymalny bilans płynów w organizmie, stosując do tego celu wodę aktywną biologicznie CORAL- MINE z minerałami alkalicznymi. Posiada ona ulepszone właściwości biologiczne (obniżone napięcie powierzchniowe, odczyn słabo zasadowy), spełniające potrzeby komórek organizmu. Woda posiada uporządkowaną strukturę, wzbogaconą o minerały, ponadto jest bardzo smaczna.

Zamówić cały zestaw oczyszczenia organizmu Colovada Pack można u nas na stronie albo tel. +48783893588 na użytek osobisty.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.