Główna Wiadomości Co wiemy o pasożytach

Produkty

Produkty
Artykuły

Pakiet Startowy

discount_cards_1

20
Aby otrzymać zniżkę klubową proszę przejść na stronę rejestracyjną za linkiem:
https://cciworld.de/pl/registration/?REF_CODE=438810292164
Osoba polecająca Włodzimierz Zaliziecki.
Po aktywacji numeru rabatowego mogą Państwo zamawiać wszystkie produkty firmy za cenami -20%
 
Co wiemy o pasożytach

Stop_parazit   Niemal każdy człowiek na świecie, mniej lub bardziej boryka się z problemem pasożytów. Czy jest to problem? A jeśli jest, to dlaczego niewielu ludzi o nim wie?

Ustalmy to na początku: pasożyty to organizmy, które żerują na jakimś organizmie żywym i z całą pewnością jemu nie służą. Jeśli czujemy, że sprawność naszego organizmu i jest zdecydowanie mniejsza, czujemy się bardzo osłabieni, a rankiem następnego dnia jesteśmy bardziej zmęczeni, niż dnia poprzedniego to może być to sprawka pasożytów, które konsekwentnie rujnują nasz organizm.

Dlaczego nie mówi się o tym otwarcie? Odpowiedź jest prostsza niż nam się wydaje – na pasożytach można zarobić. Pasożyty są bowiem przyczyną bardzo wielu przewlekłych chorób, których leczenie jest dosyć drogie. Nie płacimy jednak za likwidowanie przyczyn, tylko za likwidowanie ich objawów. Pasożyty bardzo często są główną przyczyną alergii, nieżytu nosa, nietolerancji pokarmowych, problemów z trawieniem i wielu, wielu innych przypadłości. Wiesz już, że pasożyty są dużym problemem i wiesz też, że powinno się je leczyć.

Aby wyleczyć się skutecznie z pasożytów, powinniśmy zmienić nieco swoją dietę, swój styl życia i zrezygnować z niektórych sprzyjającym pasożytom rzeczy. W trakcie leczenia nie może zabraknąć różnych ziół, czy specjalnych wyciągów przygotowanych specjalnie do walki z pasożytami. Ważne jest również, by zasięgnąć fachowej porady. Powiada się, że obecność pasożytów jest całkiem naturalna, co jest nieprawdą. Różne organizmy żyją wewnątrz organizmu człowieka, ale pasożyty są zdecydowanie zbędne. Spora ilość bakterii, drożdży (w naturalnej postaci) współdziała z naszym organizmem, ale nie są one pasożytami.

Istnieją przecież w nas różne bakterie, których pożywieniem są niektóre toksyny. Jeśli więc żywią się one toksynami, są dla nas pomocne. Nie są to jednak pasożyty tylko organizmy żyjące w symbiozie z nami. Tak powinna przedstawiać się współpraca między różnymi organizmami w nas żyjącymi i nami samymi. Pasożyty natomiast, to organizmy które żywią się kosztem innego organizmu. Tak więc działają na jego szkodę. Nie jest prawdą, że pasożytów nie da się pozbyć i zawsze jakieś będą w nas "siedzieć". Niektóre pasożyty są bardzo trudno do zlikwidowania, jednak zawsze jest to możliwe.

O tym, że pasożyty są szkodliwe i skutecznie starają się utrudniać nam życie wie dosyć sporo osób. Niegłupim pomysłem więc byłoby pozbycie się ich. Aby tego dokonać, należałoby zrozumieć sposób ich powstawania. Większość potencjalnych patogenów (czynników chorobotwórczych) ma się fantastycznie w środowisku kwaśnym. Aby się pozbyć pasożytów najprościej byłoby stworzyć środowisko zasadotwórcze.

Organizm człowieka ma się bardzo dobrze na PH 7,0, choć jest to tylko średnia wartość. Jest to jedynie wartość średnia, ponieważ w różnych miejscach organizmu PH jest różne. Ważne jest, że wartość ta, nie powinna być poniżej PH 7. Jeśli zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu powinniśmy sprawdzić nasz jadłospis. Jeśli nasze codzienne jedzenie jest wysoko przetworzone, składa się głównie z chleba i przetworów białej mąki, możemy mieć wiele problemów zdrowotnych.

Wielu z nas unika warzyw i owoców, a to właśnie za sprawą zakwaszenia organizmu, które powyższe produkty powodują. Pasożyty manipulują naszym apetytem dlatego, dopraszają się dużej ilości przetworzonych produktów (zwłaszcza z białej maki). Dlatego też ludzie, którzy spożywają dużą ilość tych produktów, nie mają w ogóle ochoty na warzywa, czy owoce.

Środowisko kwasowe w naszym organizmie, może powodować bardzo dużo różnego rodzaju alergii i nietolerancji pokarmowych. Środowisko takie, przyczynia się do zubożenia z naszego organizmu wielu ważnych pierwiastków. Najprostszym sposobem jest pomału, ale regularnie spożywać pokarmy zasadotwórcze. Są to między innymi produkty takie jak, marchewka, cytryna, rzeżucha, kiwi, ananas, dynia, rodzynki.

Otóż sama walka z pasożytami, jak i profilaktyka nie różnią się zbyt wiele. Pamiętajmy, że nasze samopoczucie zależy głównie od naszego stylu życia i od naszej diety. Jeśli spożywamy fast-foody nie spodziewajmy się, że będziemy zdrowi. Może nam się nawet wydawać, że czujemy się dobrze, jednak nie zawsze tak jest. Jeśli przez całe życie spożywaliśmy wysoko przetworzone produkty, to skąd mamy wiedzieć, jak byśmy się czuli w pełni sił? Myślę, że warto spróbować.

Wielu z Was powie „przecież ja nie mam żadnych pasożytów". Otóż szansa na to jest bardzo mała. Pasożyty ma bowiem niemal każdy z nas. Niektóre pasożyty są mało szkodliwe, inne wręcz przeciwnie. W dzisiejszym świecie jednak bardzo trudno jest być wolnym od pasożytów.askarida

Zapytasz pewnie jak można z nimi wygrać? To proste – prawidłowa dieta bardzo bogata w warzywa i owoce i woda z Coral-Mine. Owoce i warzywa są głównie zasadotwórcze (stwarzające środowisko zasadowe w naszym organizmie) , dlatego też skutecznie niszczą pasożyty. Warzywa i owoce, to jak dobrze wiemy bardzo dobre źródła witamin i minerałów. Pasożyty bardzo nie lubią ruchu, dlatego powinniśmy uprawiać jakiś sport. Oczywiście ważne jest, by uprawiać go często, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Większość chorób i pasożytów atakuje nas, gdy prowadzimy siedzący tryb życia, przy kawie i papierosie. Jeśli więc palisz to spróbuj rzucić, bądź ograniczyć (pasożyty wzmagają chęć zapalenia), a jeśli pijesz kawę to spróbuj zamienić ją na herbatę, bądź yerba matę.

Jeśli już musisz używać lekarstw, to używaj, jednak tylko tych które są niezbędne. Wszelkie syntetyczne witaminy i suplementy powinieneś jak najszybciej odstawić. Co do naturalnych suplementów i witamin to są jak najbardziej wskazane Lax-Max, Program Two Colovada, Combination 7, Pau'D Arco, Garlic, MSM, Silver-Max, Coral Black Walnut. Możesz również używać różnych preparatów, które skutecznie usuwają pasożyty i przywracają naturalną florę bakteryjną Coral Probiotic, Mega Acidophilus, Assimilator. Czy te kilka rzeczy wystarczy, by poprawić swoje samopoczucie i pozbyć się pasożytów? Jak najbardziej wystarczą. Spróbuj od dzisiaj wprowadzić kilka z powyższych zasad w życie – to prostsze niż myślisz.
 

Przypadkowe Towary

Zestaw uniwersalnych czyścików, 4 szt.
Zestaw uniwersalnych czyścików, 4 szt.
Pau D'Arco Bark
Pau D'Arco Bark
Juice Goji
Juice Goji
BioShape
BioShape

Uwaga!

Produkty opisane na stronie nie sa przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Nalezy skonsultowac sie ze specjalista przed zastosowaniem suplementu diety. Materialy zawarte w portalu ZdrowieKoralowe.pl maja charakter wylacznie informacyjny. Metody profilaktyki oczyszczania organizmu nalezy skonsultowac ze specjalista lub lekarzem medycyny naturalnej.

cci