Wakacyjny niezbędnik od Coral Club

Wakacyjny niezbędnik od Coral Club

Zaczęły się wakacje, a wraz z nimi egzotyczne podróże, długie godziny w basenie i łapanie pięknej, brązowej opalenizny. W gąszczu wrażeń nie należy zapominać o pielęgnacji ciała i trosce o swoje zdrowie. Chwila nieuwagi może skutkować poparzeniami słonecznymi, przesuszonymi włosami czy bliskim spotkaniem z kleszczem. Przed urlopem warto wyposażyć się w kilka przydatnych środków, dzięki którym nic nie popsuje Waszego wypoczynku. Gotowi? Przed Wami wakacyjny niezbędnik od Coral Club!

Dla tych, którzy wolą aktywny wypoczynek

Dużo ruchu i aktywny odpoczynek to nasz sposób na życie. Intensywny wysiłek kończy się jednak nieraz nieprzewidzianymi urazami – naciągnięte mięśnie i bóle mięśniowe potrafią popsuć nawet najlepiej zaplanowaną wyprawę. Aby złagodzić skutki urazów, sięgnijcie po Cool Relief. To preparat w formie kremu rozgrzewający mięśnie. Jego unikalna baza oparta na olejku z emu głęboko wnika w skórę, przynosząc natychmiastową ulgę.

Przed wyjazdem warto też wyposażyć się w tubę żelu Aloe gel. Żel aloesowy działa łagodząco, dogłębnie nawilża skórę i sprzyja regeneracji komórek naskórka. Sprawdzi się jako środek pielęgnujący po opalaniu – zwłaszcza u osób, które nabawiły się poparzeń słonecznych. Warto zabrać go też na wyprawę do lasu – złagodzi nieprzyjemne efekty ugryzień owadów. Aloe gel odciąży także Twój bagaż, z powodzeniem zastosujesz go jako krem do twarzy, bazę maseczki nawilżającej oraz środek do golenia nóg.

Nie zapominaj o nawodnieniu

Podczas upałów organizm intensywnie pracuje, aby nie dopuścić do przegrzania mózgu i innych ważnych narządów. Wraz z potem tracisz w ciągu dnia nie tylko wodę, ale także elektrolity.. Zwykle zaleca się spożywanie 1,5 litra wody dziennie. W czasie upałów należy pić jej nawet 2,5 litra. Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż, czy zostajesz w domu, wyposaż się w suplement Coral Mine w saszetkach. Preparat zawiera ponad 80 minerałów i mikroelementów, w tym wapń i magnez. Codzienne stosowanie tak zwanej wody koralowej (wody z dodatkiem Coral Mine) przyspieszy procesy metaboliczne – w tym także redukcję wagi – ale przede wszystkim pomoże utrzymać prawidłowe nawodnienie i pH organizmu. Coral Mine neutralizuje związki chloru i oczyszcza wodę. Warto użyć go przed wypiciem wody w nowym miejscu pobytu, aby uniknąć dolegliwości żołądkowych. Nadaje się do przygotowania herbaty, kawy czy zupy, ponieważ nie zmienia smaku napojów.

Listę niezbędnych środków można poszerzać w nieskończoność, dodając coraz to nowe pozycje. Najważniejsze problemy rozwiążecie, stosując preparaty z naszej listy. Zabierzcie wakacyjny niezbędnik i dobry humor, a urlop na pewno będzie udany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *