Suplementacja Coral Club na jesienną depresję

Suplementacja Coral Club na jesienną depresję

Brak słońca i ciepła jesienią i zimą często podowują chandrę, smutek i nastrój pesymistyczny. Nie każdy może pozwolić sobie zimą wycieczkę do ciepłych słonecznych krajów….

A czy wiecie, że poprawić humor mogą dodatkowe składniki w jedzeniu? Oto suplementy diety Coral Club na jesienną depresję! Sprawdzono na sobie!!!

Więcej węglowodanów, mniej białka!

Taka formuła oczywiście nie pasuje sportowcom albo osobom, ćwiczącym na siłowni. Czy też tym, kto chce schudnąć. Dla nich białko jest bardzo ważnym składnikiem w diecie na co dzień, więc świetnym rozwiązaniem może być koktajl białkowy Coral Club Daily Delicious Shake o niskiej kaloryczności. Są tam węglowodany i też aminokwasy pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, które nie będą obciążać nasz i tak wymęczony jesienną depresją organizm.

Omega-3 jeden z najważniejszych składników na jesienną depresję.

Suplement diety Omega3/60 firmy Coral Club to gwarantowana jakość za wysokim standardem producenta USA. Olej ryb morskich nie był poddawany wysokim temperaturom przy produkowaniu kapsułek, więc można mieć 100% pewność, że spożywamy nienasycone kwasy tłuszczowe Omega3, a nie jakiś tam olej u zapachu ryb. Udowodniono: u osób z wysokim poziomem kwasów tłuszczowych zauważono niską podatność na depresję – wynika z badań naukowców z Uniwersytetu w Pittsburghu.
Więc tak: masz ochotę na słodycze? Zjedz lepiej Omega3.

Suplementacja na jesienną depresję: kompleks witamin grupy B.

Nowość firmy Coral Club Tasty B to źródło całej grupy witamin B w postaci smacznych tabletek do żucia. Tiamina, niacyna i kwas foliowy działają przeciwdepresyjnie i łagodzą objawy lękowe. Tasty B – to 100% zapotrzebowanie dzienne w jednej tabletce. Szczegóły suplementu Tasty B można zobaczyć tutaj.

Suplementacja Coral Club na jesienną depresję kompleks witamin grupy B 1 c

Suplementacja na jesienną depresję: suplement Griffonia zapewni mocny spokojny sen.

Griffonia – tropikalna roślina z Zachodniej i Centralnej Afryki, jej nasiona są cenne ze względu na zawartość naturalnej substancji 5-hydroksytryptofanu (5-HTP). Aminokwas ten jest prekursorem jednego z najważniejszych neuroprzekaźników: serotoniny. Cząsteczki 5-HTP z łatwością przenikają do komórek mózgowych i zamieniają się w serotoninę. Badania wykazały, że 5-HTP jest równie skuteczny jak syntetyczne środki przeciwdepresyjne. Substancja ta wraz z witaminą B6 zwiększa syntezę endorfin, zwanych powszechnie „hormonem szczęścia”, które są odpowiedzialne za pozytywne emocje oraz przyczyniają się do poprawy nastroju i przywracają do normy wszystkie fazy snu: zasypianie, sen lekki i sen głęboki. Substancja ta używana jest od wielu lat w krajach europejskich do zwalczania depresji i poprawy stanu pamięci. 5-HTP tłumi także pobudzenie centrum kontroli apetytu w mózgu, zmniejszając apetyt, zwłaszcza na pokarm składający się z węglowodanów. Ponadto, aminokwas ten pomaga skuteczniej radzić sobie z objawami zespołu napięcia przedmiesiączkowego, takimi jak: spadek nastroju, stan przygnębienia, napięcia, niepokoju, chwiejności emocjonalnej, czy rozdrażnienia, które często pojawiają się w ostatnim tygodniu cyklu.

Niema słońca, ale jest witamina D3. Witamina D na jesienną depresję.

Suplement Chewable Calcium ma akurat dzienne zapotrzebowanie tej witaminy w jednej tabletce do żucia. Wiele badań naukowych, potwierdza spadek nastroju i występowanie stanów depresyjnych, gdy poziom witaminy D3 we krwi jest poniżej normy. Uzupełnienie poziomu witaminy do ilości optymalnej wspomaga podtrzymanie aktywności układu nerwowego, jak i dba o dobre samopoczucie. Chewable Calcium z witaminą C i D – to optymalne połączenie witaminy C i wapniu dla zwiększenia wchłaniania witaminy D. Omega3 też zwiększa dopuszczalność witaminy D3 w jelicie cienkim. Więc cały program suplementacji na jesienną depresję będzie skutecznym przy przyjmowaniu wszystkich wymienionych produktów.

I na koniec o wodzie. Woda to podstawa dobrego samopoczucia.

Suplementacja Coral Club na jesienną depresję suplementacja na jesienną depresję 2 274x300

Złe samopoczucie pośrednio może być spowodowane odwodnieniem organizmu. Jeśli chce nam się pić, oznacza to, że organizm rozpaczliwie woła o dostarczenie mu płynów. To stan, w którym już mu jej brakuje.
Codzienna dbałość o regularne picie wody powinna być czynnością wykonywaną automatycznie – jak mycie zębów czy ubieranie się. Woda pobudza organizm i wypłukuje toksyny, dotlenia i redukuje bóle głowy. Odwodznienie wpływa na nasze samopoczucie, nastrój i na jesienną depresje, a my natomiast pijemy kawkę.
Wypicie szklanki wody bezpośrednio raczej nie poprawi humoru, ale dbałość o wypijanie zalecanej dawki wody w dłuższej perspektywie bez wątpienia wpłynie na samopoczucie. Zawsze polecamy pić wodę z dodatkiem saszetki koralowca Coral-Mine. Taka woda posiada ulepszone możliwości biologiczne (obniżone napięcie powierzchniowe, odczyn słabo zasadowy), spełniające potrzeby komórek organizmu.

Bądź na bieżąco i polub nas na Facebook’u