Rezultaty stosowania produktów Coral Club, zdjęcia z Mediolanu-2017 | CORAL CLUB. Oficjalny partner w Polsce – Zdrowie Koralowe.
Strona niezależnego dystrybutora CoralClub
Zadzwoń do nas: 783 893 588 / 731 790 075
Close
Strona niezależnego dystrybutora CoralClub
783 893 588 / 731 790 075

Rezultaty stosowania produktów Coral Club, zdjęcia z Mediolanu-2017

Rezultaty stosowania produktów Coral Club, zdjęcia z Mediolanu-2017

Każda konferencja firmy Coral Club to dawka wiedzy. Klubowicze dzielą się swoim doświadczeniem, opowiadają swoje historie z życia. Często prelegentami są lekarze, dietetycy, naturopaty.
Poniżej są zdjęcia z konferencji w Mediolanie. Najwięcej na odchudzanie.  To rezultaty stosowania produktów firmy Coral Club od naszych włoskich partnerów.

 

Odchudzanie.

Stosowano Coral Detox, koktajl białkowy Daily Delicious Beauty Shake zamiast kolacji. Rezultaty otrzymano po jednym miesiącu stosowania.

Odchudzanie.

Stosowano wodę z Coral-Mine, Assimilator, H-500, koktajl białkowy zamiast kolacji, zmiana diety, sport. Rezultat -28kg po 5 miesiącach. Waga nie wróciła.

Pielęgnacja skóry.

Stosowano Coral-Mine, Assimilator, H-500, kosmetyka Cellution C-7.

Cellulit.

Oto odpowiedź na pytanie: jak się pozbyć cellulitu? Stosowano Coral-Mine, Microhydrin, Assimilator, BioShape, masaż na cellulit z Salt with Microhydrin, Nutra Firm Body Lotion, przysznic z Nutra Firm Gel Wash. Rezultaty otrzymano po 8 zabiegach!

W razie pytań i konsultacji proszę o kontakt bezpośredni