Kriolipoliza – cudowna metoda odchudzania. Czy na pewno?

Kriolipoliza – cudowna metoda odchudzania. Czy na pewno?

Nadwaga i problemy z powracającymi kilogramami to obecnie wręcz plaga wśród dorosłych Polaków. Ruszamy się za mało, jemy nieregularnie, żyjemy w biegu i stresie. A od kilku miesięcy wyjścia na siłownię czy basen są praktycznie niemożliwe. To wszystko sprawia, że tyjemy szybciej niż kiedykolwiek. Pewnie wszyscy słyszeli, że aby schudnąć, wystarczy regularnie ćwiczyć i mniej jeść. Nie zawsze jest to jednak takie proste, dlatego wciąż poszukujemy nowych metod wspomagających ten żmudny proces. W ostatnim czasie modne stało się korzystanie z kriolipolizy. Przyjrzeliśmy się temu jak działa.

Na chłodno – jak przebiega zabieg

Kriolipoliza to nowoczesna metoda modelowania sylwetki polegająca na zamrażaniu tłuszczu. Opiera się na badaniach dowodzących, że komórki tłuszczowe są dużo wrażliwsze na działanie chłodu niż komórki skóry czy mięśni i można je bezpiecznie zniszczyć bez narażania innych organów na uszkodzenie. Schłodzone lipidy ulegają krystalizacji i zwiększa się ich objętość, a przez to błony komórek tłuszczowych ulegają uszkodzeniu i zniszczeniu. Pozostały tłuszcz zostanie wydalony z organizmu w ciągu kilku dni po zabiegu. Jeden zabieg trwa w zależności od użytego aplikatora od 45 do 75 minut.

Nasza opinia o zabiegu

Kriolipoliza wspomaga redukcję komórek tłuszczowych zlokalizowanych w okolicy talii, kolan, boków tułowia czy pleców. Jest to jednak zabieg, który doraźnie poprawia sylwetkę, ale nie prowadzi do skutecznego i długotrwałego wyszczuplenia. Zabieg  sprawdzi się u osób, które chcą polepszyć swój wygląd przed ważnym wydarzeniem – ślubem czy podróżą biznesową.

Jednak kriolipoliza nie zastąpi właściwej diety i nie zredukuje zbędnych kilogramów bez żadnego wysiłku. Aby osiągnąć trwałe rezultaty, należy pracować nad wyrobieniem zdrowych nawyków. Prawidłowa dieta pozbawiona fast foodów, alkoholi i niezdrowych przekąsek oraz regularna aktywność fizyczna są kluczem do pozbycia się nadwagi.

Coral Club radzi: gdy brakuje Ci motywacji, sięgnij po codzienną dawkę natury. Do codziennego jadłospisu wprowadź tajną broń – preparat Slim by Slim. Preparat zawiera wyciągi z garcynii kambodżańskiej, persymony, jagód goji, owoców cytrusowych, zielonej herbaty, a także taurynę. Dzięki temu unikalnemu połączeniu pozbędziesz się nadmiaru kilogramów, obniżysz poziom szkodliwego cholesterolu i usuniesz toksyny.

Nie wierzysz? Sięgnij po Slim by Slim i już dziś poczuj różnicę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *