Jak się dostać na wczasy Mistrzów z Coral Club?

Jak się dostać na wczasy Mistrzów z Coral Club?

W marcu 2018 roku Coral Club zorganizował przepiękne wczasy dla swoich Top-Liderów!

To były niezapomniane dni w Tajlandii na wyspie Phuket!
Luksusowy hotel „Outrigger Laguna Phuket” 5* na brzegu morza Andamańskiego gościł u siebie około 200 klubowiczów!

Jak więc dostać się to wydarzenie? Przecież ono jest całkiem bezpłatne…. Nawet bilety lotnicze są za rachunek firmy. Jak być wśród tych 200 klubowiczów? Jak otrzymać w prezencie Wczasy Mistrzów Coral Club?

Już wiadomo, że w 2019 Wczasy Mistrzów Coral Club odbędą się w niezwykłym kraju: w Japonii.
I teraz w marcu 2018 roku masz jeszcze czas i możliwość, aby dołączyć do grona Nowych Top-Liderów i całkiem za darmo odpocząć w Japonii, pozwiedzać miejsca, gdzie produkują nasz słynny Coral-Mine!

Jak się dostać na wczasy Mistrzów z Coral Club? zalizetski coral club thailand 300x200

Oto instrukcja krok za krokiem, jak można się tam dostać. Bo jest jeszcze czas i szansa!!!

Krok 1. Zarejestrować się w klubie. Tak! Bo to jest krok pierwszy! Rejestracja jest za darmo, ale musisz już mieć świadomość, że masz cel: dostać się na wczasy Mistrzów Coral Club! Jeśli nie masz z kim podjąć to wyzwanie i potrzebujesz mentora, to napisz do nas i rejestruj się za linkiem tutaj.

Krok 2. Musisz w pierwszy miesiąc po rejestracji zostać Dyrektorem firmy Coral Club. Co to znaczy?
To oznacza, że musisz złóżyć zakup produktów Coral Club na własny numer klubowy (który dostaniesz po rejestracji) na 50 punktów i znaleźć kilka osób w swój down-line (to znaczy zarejestrować za własnym linkiem). Razem ze swoimi nowymi konsumentami musisz mieć co najmniej 500 punktów.
Gratulacje! Jesteś nowym Dyrektorem Coral Club! W prezencie od firmy Ty otrzymasz zestaw Dystrybutora!

Krok 3. I teraz działaj jak najszybciej! W ciągu trzech miesięcy: maj, czerwiec i lipiec musisz zaprosić w swój pierwszy downline czterech aktywnych partnerów, które będą robili to samo, co i Ty. To znaczy, budowali sieć partnerów i konsumentów i trzymali własny ranking Dyrektorski. A cała twoja struktura w Coral Club musi składać się z 16 Dyrektorów. Przypominamy, że Dyrektor w Coral Club, to osoba mająca 50 punktów własnych i 450 punktów grupowych. Tylko warto pamiętać, że Ty, jako przyszły Mistrz , musisz już zwiększyć zakup osobisty do 100 punktów.

Krok 4. Gratulacje! Masz 4 nogi i 16 Dyrektorów? Jesteś Mistrzem Coral Club!!! Chcesz otrzymać prezenty i brawa? Chcesz zostać prelegentem i opowiedzieć swoją własną historię sukcesu? Zaplanuj więc podróż biznesową do Turcji 29.09-06.10.2017 roku na wydarzenie Złoci dla Złotych – Coral Club.
Krok 5. Wczasy-2019 prezentowane są Mistrzom z obrotem miesięcznym 20 000 punktów.
W ciągu sierpnia, września, października i listopada musisz wraz ze swoją siecią (downline) zwiększyć obrót miesięczny. Albo zwiększyć ilość Dyrektorów w swojej strukturze, aby cała Twoja potężna sieć miała 20 000 punktów obrotu co miesiąc.
I na tym koniec.

Masz pytania? Napisz nam!
Myślisz, że jest to ciężko? Niemożliwe?
Mamy w Coral Club takich Top-Liderów, którzy za 2 miesiące zostali Mistrzami!
Oni mogli. Więc możesz i Ty!

A my, jako Top-Lidery Coral Club pomożemy Tobie! Pisz do nas i działaj!

Jak się dostać na wczasy Mistrzów z Coral Club? wczasy mistrzów z coral club 300x200

Jak się dostać na wczasy Mistrzów z Coral Club? wczasy mistrzów coral club 300x200