Gdy serce w rozterce – jak wzmocnić układ krążenia

Gdy serce w rozterce – jak wzmocnić układ krążenia

Na większość lutego świat staje się czerwony. W witrynach sklepów, na półkach w cukierni, w księgarniach, restauracjach i kinach witają ogromne serca, napisy „I love you” i słodkie kupidyny. Filmowi bohaterowie poszukują jedynej, prawdziwej miłości, a Ty z zapartym tchem śledzisz ich perypetie, aby na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie. A co dzieje się w rzeczywistości? W niej szaleją choroby układu krążenia!

Jak zadbać o serce?

Jak pokazują badania, około 95 tys. kobiet i 82 tys. mężczyzn rocznie umiera z powodu chorób serca. Niezdrowa dieta, siedzący tryb życia i palenie papierosów to tylko niektóre czynniki pogarszające Twoje zdrowie. Problemy z krążeniem mogą dopaść Cię w każdym wieku. Najprostsza recepta to aktywność fizyczna. Nie musisz od razu uprawiać żadnego wyczynowego sportu ani biegać maratonu. Wystarczy pół godziny umiarkowanego wysiłku dziennie. Wypróbuj spacer, nordic walking lub jazdę rowerem. Można zająć się nimi w każdych warunkach.

Chociaż łatwiej powiedzieć niż zrobić, ogranicz codzienny stres. Przyjrzyj się temu, co wywołuje w Tobie niepokój. Być może nie potrzebujesz kolejnej dawki przygnębiających wiadomości albo bierzesz na siebie zbyt dużo obowiązków. Spróbuj znaleźć czas na zajęcia, które pomogą Ci się wyciszyć. Posłuchaj ulubionej płyty, wykonaj kilka ćwiczeń oddechowych, przygotuj sobie długą, relaksującą kąpiel. Im więcej odpoczynku, tym spokojniejsze jest Twoje serce.

Cardio Pack – na ratunek sercu

W zapobieganiu chorobom ważne są dwie zasady – regularność i kompleksowe działanie. Stosując dziesiątki sposobów i czynności, łatwo się pogubić i zniechęcić. Dlatego warto sięgnąć po rozwiązanie skrojone na miarę – zestaw Cardio Pack opracowany, aby dostarczyć Twojemu sercu tego, co najlepsze. Składa się z czterech wyjątkowych preparatów – Koenzymu Q10, Coral Taurine, Coral Magnesium oraz PentoKan.

Pentokan to źródło potasu, witaminy C i rybozy. Pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi oraz chronić organizm przed stresem oskydacyjnym. Koenzym Q10  przyczynia się do utrzymania  prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Tauryna normalizuje metabolizm sodu, potasu, wapnia i magnezu – składników odpowiadających za prawidłową pracę serca. Zaś magnez zapewnia prawidłowy metabolizm energetyczny oraz utrzymanie równowagi elektrolitowej. Nie czekaj! Zadbaj o swoje serce już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *