Gdy bolą stawy

Gdy bolą stawy

Niemal dziesięć procent dorosłych osób odczuwa regularne bóle stawów. Dyskomfort pojawia się w trakcie biegania, tańca, pracy fizycznej, ale też podczas zwykłego spaceru. A z wiekiem zaczyna się jeszcze nasilać. Ta dolegliwość dotyczy przede wszystkim osób po 60-tym roku życia i związana jest najczęściej z dwiema przypadłościami – chorobą zwyrodnieniową i reumatoidalnym zapaleniem stawów. Dlaczego tak się dzieje?

Przyczyny bólu stawów

W ciągu naszego życia gromadzimy cały bagaż urazów mechanicznych – zwichnięcia, złamania, stłuczenia, skaleczenia. Każdego dnia poddajemy też nasze stawy ogromnemu wysiłkowi. Uprawiamy sport, podnosimy ciężkie przedmioty, schylamy się, nosimy niewłaściwe obuwie.  Z upływem lat nasza tkanka łączna ulega znacznemu osłabieniu. Chrząstki stają się mniej sprężyste i nie regenerują się tak szybko jak w młodości.

Bólowi stawów towarzyszą obrzęki, zaczerwienienia, uczucie gorąca. Stawy mogą też boleć w wyniku przyjmowania niektórych leków, np. inhibitorów konwertazy, metyldopy lub cyklosporyny. Na bóle uskarżają się także osoby z dużą nadwagą.

Jak wspomóc swoje stawy?

Aby poprawić sprawność i uchronić się przed bólem, sięgnij po preparat B-Luron. Zawarty w nim kompleks hialuronowo-chondroitynowy pobudzi produkcję płynu maziowego oraz pomoże odżywić i zregenerować tkankę chrzęstną. Regularne stosowanie preparatu przeciwdziała uszkodzeniu, ścieraniu i zniszczeniu stawów, zapobiega stanom zapalnym oraz pomaga pozbyć się uporczywego bólu. Kwas hialuronowy i chondroityna znacznie lepiej chronią stawy, gdy są dostarczane do organizmu razem. Uzupełniają się w ochronie i odżywianiu chrząstek chrzęstnych i działają o wiele wydajniej niż każda osobno.

Preparat szczególnie polecamy pacjentom ze zdiagnozowanym reumatoidalnym zapaleniem stawów, osteoporozą oraz osobom, które niedawno przebyły uraz kości lub operację. Specjaliści potwierdzają, że B-Luron jest tak samo skuteczny, jak przyjmowanie zastrzyków z kwasem hialuronowym. A forma syropu sprawia, że produkt jest łatwoprzyswajalny. Zalecamy codzienne stosowanie preparatu przez co najmniej dwa miesiące. Taki czas kuracji pozwala utrzymać dobrą formę przez ponad rok!

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na naszą stronę. Czekamy na Twoje pytania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *