Dlaczego warto zrezygnować z picia wody butelkowanej

Dlaczego warto zrezygnować z picia wody butelkowanej

Na pewno znasz ten smutny widok – porzucona, plastikowa butelka leżąca na łące, w przydrożnym rowie czy stawie. Jest lekka i wygodna. Posłużyła komuś przez kilka minut, a będzie rozkładać się przez najbliższe 1000 lat. Stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego, ale i ogromne obciążenie dla Twojego budżetu.

Zrezygnuj z wody w plastikowych opakowaniach

Ograniczenie zakupu wody butelkowanej to jedna z najprostszych i najmniej docenianych metod poprawy domowego budżetu. Na wodę w plastikowych opakowaniach przeciętna dorosła osoba wydaje od 500 do nawet 1000 złotych rocznie!  Dodatkowo, nie każda woda butelkowana zawiera dobroczynne minerały. Utrwaliło się błędne przekonanie, że woda kranowa jest brudna. Łatwo zapomnieliśmy, że woda ta jest poddawana oczyszczaniu, ozonowaniu i rygorystycznym badaniom.

Konsekwencje wyborów zakupowych są katastrofą dla środowiska. Do niedawna recykling odpadów w wielu miejscach nie odbywał się w ogóle. Wszystkie śmieci trafiały na wysypisko, gdzie leżały latami. Zanim woda w butelkach trafi do Twojego domu, muszą zostać wyprodukowane opakowania, co zużywa mnóstwo wody i energii elektrycznej.

Zalety stosowania Coral Mine

Zamiast dźwigania zgrzewek z wodą i produkowania plastiku, wybierz przyjazne środowisku rozwiązanie. Sięgnij po preparat Coral Mine. Coral Mine neutralizuje związki chloru, dlatego świetnie nadaje się do oczyszczania wody. Tak przygotowanej wody możesz użyć zaparzenia kawy, herbaty czy ugotowania zupy – zmienia pH tych płynów na optymalne dla organizmu ludzkiego, nie zmieniając ich smaku.

Codzienne stosowanie Coral Mine poprawia procesy metaboliczne i wspomaga redukcję wagi, pomaga  uregulować pracę układu pokarmowego i sercowo-naczyniowego oraz wspomaga leczenie chorób stawów i bólów reumatycznych. Dzięki dużej zawartości wapnia,  poprawia strukturę kości i tkanki chrzęstnej, a także podwyższa elastyczność mięśni i stawów. Spożywanie wody wzbogaconej o suplement Coral Mine pomaga utrzymać pH płynów w organizmie na właściwym poziomie. Pierwsze pozytywne zmiany zauważysz już po 2 tygodniach stosowania produktu!

Od czego zacząć? Przygotuj dzbanek lub garnek, wlej do niego 1,5 litra wody i dodaj jedną saszetkę Coral Mine. Odczekaj 5 minut i już – możesz cieszyć się dobroczynnymi właściwościami koralowej wody. Możesz zabrać ją ze sobą do pracy, szkoły, na spacer czy na siłownię. Wystarczy, że przelejesz ją do poręcznej butelki, takiej jak nasza innowacyjna i wygodna Kor Delta, którą znajdziesz w zestawie Water Pack №1 wraz z produktem Coral Mine. Zapomnij o niewygodzie, plastiku i nadmiernych wydatkach. Twój budżet i zdrowie Ci podziękują!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *