Detoksykacja i regeneracja wątroby w sposób naturalny. Suplement Diety „Fan Detox”

Detoksykacja i regeneracja wątroby w sposób naturalny. Suplement Diety „Fan Detox”

Naszym organizmom nie przychodzi łatwo radzić sobie w obecnych czasach, kiedy żywność obfituje w sztuczne składniki, jakość alkoholu i tytoniu pozostawia wiele do życzenia, a oddychać przychodzi się otaczającym smogiem.

Wątroba jak żaden inny narząd wewnętrzny, jest wrażliwa na zawartość pokarmu oraz na docierające do organizmu szkodliwe substancje rakotwórcze, alkohol, nikorynę i inne toksyczne związki. Konsekwencje szkód, jakie powodują te niezdrowe czynniki, uzewnętrzniają się w postaci zapalenia wątroby, marskości wątroby, stłuszczenia (tłuszczowe zaburzenia odżywcze).

W procesie trawienia nawet najlepszych, wysokiej jakości produktów wytwarzane są substancje toksyczne, które muszą być koniecznie usuwane z organizmu. Wątroba – główne laboratorium biochemiczne organizmu – znajduje się w neustannej ciężkiej pracy, Z jednej strony, syntezuje podstawowe budulce wzrostu i regeneracji komórek, czyli białka, z drugiej – prowadzi nieprzerwanie neutralizacje toksyn, zarówno tych wewnętrznych, jak i pochodzących z zewnątrz.

Jak więc sobie pomóc? Jak oczyszczyć wątrobę i regenerować jej tkanki?

W zminimalizowaniu obciążeń wątroby, przyspieszeniu procesu detoksykacji i uniknięciu negatywnych skutków dla organizmu, pomaga produkt Fan Detox. Suplement diety Fan Detox został opracowany przez koreańskiego naukowca Song He Boka w celu przywrócenia czynności wątroby, detoksykacji, regeneracji i ochrony wątroby przed toksycznym wpływem żywności, alkoholu, lekarstw i innych szkodliwych substancji.

Detoksykacja i regeneracja wątroby w sposób naturalny. Suplement Diety „Fan Detox” fan detox coral club c

Bazę produktu FanDetox stanowią roślinne wyciągi z persymony, owoców kolcowoju chińskiego (owoce goji), ze skórki mandarynki, nasion gryki zwyczajnej i kiełków sojowych, które zostały dobrane w takich proporcjach i przygotowane w taki sposób, aby zapewniły wyjątkowo pozytywne działanie przyczyniające się do aktywnego rozpadu związków toksycznych w hepatocytach, zwiększające metabolizm tłuszczów i czynności wątroby oraz zapewniające obniżanie poziomu cholesterolu we kwri, krótko mówiąc, skład FanDetox zapewnia detoksykację i regenerację wątroby w sposób naturalny.

Unikalny kompleks roślinny wchodzący w skład produktu Fan Detox  łagodzi kaca i wszelkie towarzyszące mu nieprzyjemne objawy: ogólne osłabienie, złe samopoczucie, bóle głowy, nudności, wymioty, drgawki i dreszcze, przyspieszoną akcję serca, potliwość i bezsenność.

 

  • Persymona (inne nazwy zwyczajowe: „hebanek”, „hurma”, „szaron” lub „kaki”) – tzw. pomarańczowe słońce” , znacznie wyprzedza winogrona i figi pod względem ilości zawartych w niej składników odżywczych. Stanowi bogate źródło witamin C, P i A, kwasu jabłkowego i cytrynowego, minerałów i, co najważniejsze, łatwo przyswajalnych cukrów: glukozy i fruktozy, potrzebnych w celu zwiększenia życiowych zasobów organizmu. To właśnie te cukry są niezbędne do wytworzenia glikogenu w wątrobie:i do zaopatrzenia wątroby w energje.
  • Jagody kolcowoju chińskiego (znane pod nazwą „jagody goji”) od ponad dwoch tysięcy lat uważane są w tradycyjnej medycynie wschodniej za symbol zdrowia i długowieczności. Sprawdziły się dzięki swoim właściwościom poprawiającym procesy trawienne, właściwościom ogólnie wzmacniającym, przeciwutleniającym i poprawiającym napięcie czynnościowe. Ponadto jagody goji normalizują powstawanie żółci i metabolizm tłuszczów w wątrobie, obniżając poziom trójglicerydów, co wpływa na zwiększenie czynności wątroby i zapobiega rozwojowi jej stłuszczenia.
  • Wyciąg ze skórki owoców cytrusowych zawiera dużą ilość flawonoidów (rutyna, kwercetyna, hesperydyna), które wykazują działanie przeciwmiażdżycowe, co potwierdzają badania kanadyjskich naukowców.
  • Flawonoidy, dostając się do organizmu, przyspieszają proces rozpadu lipoprotein o niskiej gęstości i doprowadzają do normalnego poziomu cholesterolu a także chronią witaminę C przed utlenianiem, przedłużając jej działanie. Najbardziej aktywna spośród tych substancji – naryngina – działa jak „spalacz” tłuszczów, nie ustępując w tym osławionej bromelainie, pomaga żółci przyspieszyć rozkład tłuszczów bez szkodliwych skutków ubocznych.
  • Gryka. Do niedawna jeszcze korzystne właściwości gryk i jako rośliny zielnej wykorzystywano jedynie w Anglii. Dzisiaj gryka zwyczajna zawojowała wiele innych krajów europiejskich i jest stosowana jako skuteczny środek w walce z miażdżycą. Ze względu na duże stężenie flawonoidów i kwasów organicznych, roślina ta korzystnie wpływa na układ pokarmowy, układ krążenia i system nerwowy, poprawia napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych. Zawarta w gryce lecytyna pozwala zregerenować uszkodzone tkanki wątroby i wyprowadzić z niej nadmiar lipidów.
  • Soja to pożyteczny produkt żywnościowy, bogaty w substancje biologiczne czynne: białka, witaminy (E,PP, H, z grupy B), minerały, lecytynę oraz błonnik pokarmowy. Białko sojowe pod względem swoich właściwości odżywczych nie odbiega od białka mięsa, mleka czy jaj kurzych. Jednakże z przeciwieństwie od produktów pochodzienia zwierzęcego, soja nie zawiera cholesterolu i tłuszczów nasyconych, a więc nie pozostawia na ściankach naczyń płynek miażdżycowych.
  • Dekstryna dobrze przyswajalny produkt częściowego rozkładu polisacharydów (skrobi i glikogenu). Zmagazynowana w komórkach wątroby, dekstryna jest w stanie szybko zmobilizować rezerwy energii do odżywiania komórek i poprawy wydolności organizmu.
  • Witamina C jest niezbędnym składnikiem w syntezie kolagenu, wzmacnia tkanki naczyń krwionośnych, chroniąc je przed odkładaniem się utlenionych form cholesterolu, a także chroni przed toksynami.

 

Opakowanie Fan Detox składa się z saszetek z proszkiem rozpuszczalnym w ciepłej wodzie. Jedną szklankę herbaty z proszkiem Fan Detox można pić jeden lub dwa razy dziennie.