Cardio Pack – sposób na zdrowe serce

Cardio Pack – sposób na zdrowe serce

Cardio Pack to zestaw suplementów diety, który powstał  w celu uzupełnienia niedoboru witamin i minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Wszystkie suplementy diety Coral mają wysoką jakość, odpowiadają standardom UE, certyfikowane GMP, nie zawierają chemii, cukru, glutenu.

Zestaw Cardio Pack zawiera takie suplementy diety firmy Coral Club:

  • Coral Magnesium – 1 opakowanie – 90 kapsułek
  • Coral Taurine – 1 opakowanie – 60 kapsułek
  • Coenzym Q10 – 1 opakowanie – 60 kapsułek
  • PentoKan – 3 opakowania – 60 tabletek musujących

Pentokan to źródło potasu, witaminy C i rybozy. Potas przyczynia się do prawidłowego ciśnienia krwi oraz prawidłowego funkcjonowania mięśni. Potas oraz witamina C przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Witamina C chroni komórki ludzkiego organizmu przed stresem oskydacyjnym, to jest szkodliwym wpływem wolnych rodników, które mogą uszkadzać DNA, białka oraz lipidy.

Witamina C jest niezbędna do prawidłowych funkcji psychologicznych – poznawczych, takich jak proces uczenia się, pamięć i koncentracja.

Coenzym Q10 – bieże udział w prawidłowym pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych, przyczynia się do otrzymania prawidłowego ciśnienia tętniczego i utrzymania prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

Coral Taurine to suplement diety będący źródłem tauryny, jednego z kluczowych aminokwasów w organizmie człowieka. Tauryna jest ważna dla układu krążenia. Przede wszystkim zapobiega wydalaniu potasu z mięśnia sercowego i normalizuje metabolizm sodu, potasu, wapnia i magnezu – składników mineralnych, które są odpowiedzialne za prawidłowy i zdrowy rytm serca.

Coral Magnesium – to suplement diety stosowany w celu zapobiegania niedoborom magnezu w organizmie. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga również w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w syntezie białka, utrzymaniu zdrowych zębów i kości.