5 marca 2017 wszyscy Top-Liderzy firmy Coral Club zebrali się razem w pięknym zabytkowym mieście Genua, aby wyruszyć w rejs morski luksusowym statkiem liniami MSC „Splendida”!
Siedem niezapomnianych dni spędziliśmy razem z ludźmi sukcesu i razem z kierownictwem firmy Leonidem Lappem i Erikiem Megrabianem!
Rejs statkiem po Morzu Śródziemnym to wspaniała szansa by zobaczyć kilka najpiękniejszych miast Europy w ciągu jednego tygodnia, a każdy wieczór zawsze darował nam nowe emocje!

Zapraszamy Was zobaczyć, jak spędzaliśmy ten czas na statku i jak zwiedzaliśmy nowe miejscowości...

Przypominamy, że „Wczasy Mistrzów Coral Club - 2017” to prezent od kierownictwa firmy za dobrą pracę liderską i dystrybutorską w ciągu 2016 r.
Nasza podróż rozpoczeła się z portu w Genua - z miasta na północy Włoch nad Morzem Liguryjskim, Genua to stolica prowincji o tej samej nazwie.
Statek MSC „Splendida” od pierwszego spojrzenia zrobił na nas wielkie wrażenie!!! Zobaczcie na wideo jaki ten statek jest olbrzymi!!! 

{youtube}oalfSDlUmQQ{/youtube}

Na statku jest 16 piętr (pokładów), kilka wind, działają restauracje, bary, paby, sklepy i butiki, kasino, kino 4D, SPA i strefa relaks, baseny, aquapartk, siłownia, park rozrywki dla dzieci, boisko, kort tenisowy i nawet jest sala teatralna na 1600 osób, gdzie co wieczór odbywały się unikatowe widowiska!

sala splendida
baseny na splendida

Nasz pokój „Fantastic” z prywatnym balkonem i pięknym widokiem na morze:

pokoj w splendida
prywatny balkon na splendida

Niespodzianka od firmy Coral Club:

prezenty od coral club

Co dnia obserwowaliśmy wschody i zachody słońca:

zachod slonca
morze srodziemne
barcelona morning

Dzień pierwszy podróży to wycieczka do Rzymu! W ten dzień mieliśmy zorganizowane zwiedzanie razem z przewodnikiem i autokarem. Zobaczyłiśmy Koloseum, Fontanne di Trevi , marmurowy Ołtarz Ojczyzny, Piazza del Popolo, Panteon...

de trevi
rome z coral club
panteon

Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy na statek i wieczorem na nas czekała smaczna kolacja w luksusowej restauracji Villa Verde! Co wieczór zespół kucharzy oferował nam znakomite dania kuchni śródziemnomorskiej, z silnym akcentem na potrawy włoskie, jak: risotto z krewetkami, wołowina po toskańsku, canneloni nadziewane ricottą, szpinakiem i parmezanem, panna cotta czy tiramisu.

malzenstwo Zalizetskich

Tej pierwszej nocy na statku wyhuśtał nas silny sztorm i na następny dzień zamiast Palermo zobaczyliśmy zabytkowe miasteczko Mesyna na wschodniej Sycylii.
Główną atrakcją tego miasta okazał się ... nie uwieżycie...Człowiek!!! Chłopak na imię Stif, z którym spotkaliśmy się w kawiarni tu ż przy Fontannie Di Orione! Niesamowity gość! Zapomnieliśmy z nim o sztormie i o deszczu!

Stif from Messina
Messina fontanna
Messina panorama
Messina old

Ze względu na pogodę wróciliśmy na statek wcześniej i spędziliśmy wolny czas w basenach i w strefie SPA
Tego samego wieczoru kapitan statku przeprosił wszystkich pasażerów rejsu za zmianę ze względu na pogodę i zamiast Malty wzieliśmy kurs na Palma de Mallorca!

strefa basenow splendida
spa na splendida

8 marca spędziliśmy cały dzień na statku! Tego dnia na nas czekała niespodzianka i prezenty od firmy Coral Club dla kobiet , spotkanie i rozmowa z administracją i kierownictwem firmy Coral Club oraz wiadomość o nowym produkcie, który zjawi się w firmie latem 2017. Oficjalna prezentacja tego produktu odbędzie się na Forumie Coral Club 8-9 lipca w Mińsku, Bałoruś.

prezenty od firmy coral club

Tej nocy po raz pierwszy można już było wyjść na balkon w pokoju i zobaczyć gwiadzy na nocnym niebie! Powietrze było ciepłe, a morze spokojne!

splendida w nocy

Palma de Mallorca – stolica i największe miasto Balearów oraz wyspy Majorka. Miasto jest jednym z największych ośrodków turystycznych świata. To zabytkowe miasto ma liczne walory turystyczne, w tym katedrę.
Wreszcie słońce i +25!

palma de mallorca wesolo
palma boats
palma katedra
palma panorama
palma ranek

Gala Przyjęcie firmowe odbyło się tego samego wieczoru na statku w luksusowym przestronnym barze Aft Lounge.
Przywitaliśmy nowych Mistrzów Coral Club! Na zdjęciu:
Veiko Lutsu - Estonia
Regina Płowiecka - Polska
Andrij Krasij - Ukraina.

new masters coral club

Następny dzień był niesamowicie nasycony nowymi wrażeniami!!! Barcelona!!!
Barcelona to miasto, na zwiedzanie którego nie wystarczy nawet 4 dni! Niestety my mieliśmy tam tylko 6 godzin!

Budynek muzeum architekta Antonio Gaudi:

budynek gaudi

Cascara Sagrada?? NIE! :) Sagrada Familia:

sagrada familia

Ból w nogach wieczorem nie przeszkadzał nam zmienić się na piękny strój koktailowy:

suknia koktailowa

Schody na statku w głównej Sali recepcji ozdobione kryształami Swarovskiego:

schody na statku splendida

Dzień przedostatni podróży: najstarsze miasto Francji Marsylia. W architekturze Marsylii wyraźnie widać wpływy kultury z Afryki i południa Europy. Znaczną część mieszkańców stanowią imigranci – osiedlili się w nim m.in. Włosi, Marokańczycy, Algierczycy, a także przybysze z Turcji i Tunezji. Mieszkają tu wyznawcy katolicyzmu, islamu, protestantyzmu i buddyzmu. Słowem, bogactwo kultur.

Marsylia
Marsylia stary port

Na wzgórzu o wysokości ponad 160 metrów stoi bazylika Notre Dame. Mieszkańcy określają ją również jako La Bonne Mere ("dobra matka").
Wspaniała panorama miasta ze wzgórza:

Marsylia panorama
marsylia owoce morza

Mydło naturalne i wyroby z lawendy:

marsylia lawenda

Ostatni wieczór na statku linii MSC „Splendida” ! Spotkania! Rozmowy! Plany na przyszłość! 

sycilia splendida

Na koniec chcemy podziękować kierownictwu i administracji firmy Coral Club za przepięknie spędzony czas razem!!!

administracja Coral Club

Jeśli Ty chcesz dołączyć do życia, wycieczek i wydarzeń z Coral Club, to napisz nam! W 2018 roku znów będą „Wczasy Mistrzów Coral Club” . Tylko już w nowym miejscu...

Spodobał się artykuł lub nie, skomentuj coś :)

Żródło: nasze życie :)