Najczęstszą przyczyną przeziębienia jest przejściowy spadek odporności, co skutkuje rozwojem infekcji bakteryjnej. Powoduje ona rozwój stanu zapalnego objawiającym się bólem głowy, katarem, bólem stawo-mięśniowym i gorączką.

Oto sposób na przeziębienie bez chemii, tylko na suplementach diety firmy Coral Club:
1. Woda z dodatkiem Coral-Mine na ciepło. 1.5L musi być wypito w ciągu dnia.

2. Pau D'Arco z Selenem: od 6 do 10 kapsułek dziennie, przed jedzeniem. Można z jednej kapsułki Pau D’Arco zrobić herbatę dodawając jeszcze imbir, mjód i cytrynę. Kora drzewa Lapacho to naturalny środek pomocny przy wirusowych i bakteryjnych infekcjach i wszelkich stanach zapalnych.

3. Shark Liver Oil: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Tłuszcz z wątroby rekina dostarcza naszemu organizmu takich niezbędnych substancji, jak glicerydy alkilowe, skwalen, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3, witaminy A, E, D. Atkywne substancje produktu posiadają działanie immunomodulujące, przeciwzapalne, hipolipidemiczne oraz przeciwutleniające.
4. Microhydrin – przeciwutleniacz, który bardzo dobrze odkwasza nasz organizm. Wystarczy po jednej kapsułce 3 razy dziennie 30 min przed posiłkami. Produkt składa się z mieszanki minerałów. Nadaje energii, którą organizm może wykorzystać na walkę z patogennymi mikroorganizmami. Obniża gorączkę.
5. Silver Max – wodny roztwór srebra koloidalnego, zapobiega namnażaniu się bakterii chorobotwórczych. Zamawiać razem z rozpylaczem. 3 razy dziennie nawilżać gardło i jamę nosowo-gardłową.
6. Coral Licorice Root stanowi kompleksowy środek o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym i immunokorygującym na bazie wyciągów z lukrecji gładkiej i imbiru, mający na celu utrzymanie zdrowia. Jedną kapsułkę 3-4 razy dziennie. Można rozpuszczać w herbacie.

Stosować podaną kuracje w ciągu 10 dni. Polepszenie samopoczycia już na trzeci dzień.
Polecamy zadbać o to, żeby te wszystkie produkty były u was w apteczce domowej zanim nagle pojawią się objawy przeziębienia.
Progam można stosować dzieciom w innym dawkowaniu. Nadamy konsultację indywidualną.